Polish (Poland)English (United Kingdom)

Nasi specjaliści

 

 • Anna Chaińska specjalista Spa i wellness 
 • Pasjonatka Spa i wellness. Od ponad 6 lat mocno związana z branżą. Absolwentka specjalizacji trenerskiej WWFiF Politechniki Opolskiej, studiów podyplomowych Manager Spa&Wellness na WSTiH w Gdańsku oraz Marketingu Nowoczesnego na WSB w Gdańsku. Posiada bogatą praktykę z zakresu masażu, ajurwedy, odnowy biologicznej i kosmetyki profesjonalnej.
  Jako terapeutka Spa doświadczenie zdobywała podczas pracy w ośrodkach w Polsce i Portugalii. W zakresie kosmetyki profesjonalnej szkoliła się u światowej klasy producentów we Francji i Holandii. Ponad 2 lata pracowała także jako Brand Manager znanych marek profesjonalnych kosmetyków w Polsce. Doświadczona w dziedzinie marketingu usług Spa. Szkoleniowiec z różnorodnych technik relaksacji i obsługi klienta w Spa. Od kilku lat specjalizuje się w promocji produktu kosmetycznego.
   
 • Barbara Chrzan webdesigner
 • Specjalistka w dziedzinie IT, grafiki komputerowej i tworzeniu stron www. Absolwentka WSNHiD w Poznaniu. Przez szereg lat właścicielka firmy ipProject. Posiada wachlarz doświadczeń w swojej branży a także w zakresie marketingu, szczególnie reklamy i promocji w Internecie. Inicjatorka wielu nazw i logotypów firm, które odniosły sukces. Jej domeną są innowacyjne rozwiązania i zawsze ciekawe pomysły.
   
 • Andrzej Nawrot specjalista fizjoterapii i kinesiotapingu
 • Fizjoterapeuta, masażysta, specjalista kinesiotapingu. Od ponad 8 lat w zawodzie. Od kilku lat właściciel i główny terapeuta firmy RehAN. Charakteryzuje go niezłomność oraz unikalne podejście do pacjenta. Na swoim koncie ma niesamowite rezultaty z zakresu usprawniania, rehabilitacji i plastrowania dynamicznego. Absolwent kierunku Fizjoterapia w SPZ w Podkowie Leśnej. Uczestnik licznych kursów zawodowych, m.in. z zakresu kinesiotapingu, stabilizacji kończyn oraz kompensacji ruchowej. Doświadczenie zdobywał w szpitalach oraz gabinetach lekarskich i fizjoterapeutycznych w Warszawie, Podkowie Leśnej i Poznaniu. Niejednokrotnie główny fizjoterapeuta drużyn sportowych z Polski i z zagranicy.

  SIMA - Firma Rzeźbiarsko-Sztukatorska
 • Henryk Korbański artysta rzeźbiarz, właściciel firmy
 • Michał Korbański sztukator, specjalista w dziedzinie powłok dekoracyjnych, pełnomocnik firmy
 • Firma specjalizuje się w: projektowaniu i aranżacji wnętrz, sztukaterii gipsowej, renowacji zabytków, elewacjach, powłokach dekoracyjnych, ORAC Decor.